ul. Bernardyńska 14

E-mail: p326@eduwarszawa.pl

Wtorek, 14 maja 2024

Procedura załatwiania spraw

1.  Dyrektor przyjmuje interesantów w godzinach pracy placówki po wcześnejszym umówieniu.

2.  Przedszkole przyjmuje i załatwia sprawy dotyczące edukacji, kadr, finansów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa:

• dokumentację kancelaryjną - wg instrukcji kancelaryjnej,

• dokumentacje kadrową i finansową wg odrębnych przepisów.

3.Tryb rozpatrywania wniosków i skarg zgłoszonych ustnie lub drogą mailową jest zgodny z przepisami prawa o postępowaniu administracyjnym oraz wewnętrzną procedurą przejmowania i rozpatrywania skarg i wniosków:

• Dyrektor Przedszkola rozpatruje  sprawy dotyczące naboru dzieci do oddziałów, rezygnacji z miejsca w przedszkolu, wydaje  zaświadczenia, decyzje, opinie, ustala sprawy organizacyjne, rozpatruje skargi i wnioski.

• Kierownik Gospodarczy nalicza odpłatność za przedszkole, dokonuje zwrotów należnych nadpłat, rozlicza wpływy na rachunkach bankowych placówki.

• Nauczyciele wychowania przedszkolnego i nauczyciele współorganozujacy – pedagodzy specjalni udzielają informacji na temat funkcjonowania dziecka, organizują indywidualne konsultacje oraz spotkania w ramach zespołu PPP

• Terapeuci organizują pracę specjalistyczną, udzielają informacji na temat postępów dziecka i udzielają wskazówek do dalszej pracy. We współpracy z pozostałymi pracownikami pedagogicznymi organizują pomoc psychologiczno-pedagogiczną zgodną z przepisami prawa.

Brak załączników

Wytworzono:2022-11-13 21:27przez: Administrator sscmc
Opublikowano:2022-11-13 21:27przez: Administrator sscmc
Podmiot udostępniający: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 326 "Chatka Skrzatka"