PRACOWNICY NASZEGO PRZEDSZKOLA  rok szkolny 2023/2024

W naszym przedszkolu pracują nauczyciele: stażyści kontraktowi, mianowani i dyplomowani z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu, kreatywni, z bogatym doświadczeniem zawodowym.
W swojej pracy wykorzystują nowoczesne techniki , metody, wzbogacają je o nowe pomysły, aktualizują swoją wiedzę na różnorodnych formach doskonalenia zawodowego. W codziennej pracy w grupie wspierają ich pozostali pracownicy.

W GRUPIE NIEBIESKIEJ ( PARTER) - BIEDRONKI 5 latki pracują: pani Małgosia P., pani Lidia G., pani Helenka Cz., pomaga pani Marzena B,

W GRUPIE ŻÓŁTEJ (PARTER) - MISIE 4 latki - pracują: pani Marzenka Ś., pani Małgosia M., pani Kasia Z, pomaga pani Ela Z.

W GRUPIE CZERWONEJ (PARTER)  PSZCZÓŁKI 5 latki - pracują: pani Marzenka D., pani Tereska Sz. pani Zosia W., pani dyr. Beata B. pani Beatka D., pomaga pani Natalia B.

W GRUPIE POMARAŃCZOWEJ (PIĘTRO)  SÓWKI 6 latki - pracują: pani Ania K., pani Aldonka W., pani Tereska N., pomaga pani Benia F.

W GRUPIE  BEŻOWEJ (PIĘTRO)  ŻABKI -   4 latki - pracują: pani Basia S., pani Natalia J., pani Kasia W, pani Hania K-P., pomaga pani Ela R.

W GRUPIE  BORDOWEJ (PIĘTRO)- JEŻYKI 5 latki - pracują pani Olga G., Pani Mirka G., pani Kasia B., pomaga pani Hania W..

W GRUPIE TURKUSOWEJ (PIĘTRO) KOTKI 3 latki- pracują pani Kasia K.,  pani Ewa R., pani Dorotka Ś., pomaga p. Aneta Cz.

W GRUPIE RÓŻOWEJ (PIĘTRO) MOTYLKI 6 latki -pracują pani Kasia Ż., pani Karolina R., pani Ivanka.K., pomaga pani Agatka M.

Panie Aleksandra G i Anna S-H. - logopedki - czuwają nad prawidłową wymową i dykcją naszych podopiecznych.

Pani Karolina R..- psycholog - pomaga dzieciom i rodzicom którzy mają trudności - prowadzą z nimi indywidualną pracę terapeutyczną, kierują na badania do Poradni.

Pani Agnieszka Sz.- terapeuta Integracji Sensorycznej - prowadzi zajęcia z dziećmi stymulujące zmysły oraz usprawniające funkcjonowanie w zakresie różnych obszarów rozwoju m.in. motoryka mała, motoryka duża, koordynacja wzrokowo-ruchowa.

Pani Monika S. - pedagog terapeuta prowadzi zajęcia rewalidacyjne z dziećmi posiadajacymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Pani Paulina prowadzi j. angielski w grupach.

Na wniosek Rodziców chętne dzieci w zerówkach uczęszczają na katechezę którą prowadzi o. Leoncjusz z zakonu Bernardynów.

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola w codziennej pracy z dzieckiem realizuje następujące zasady:

• gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i dokładnie poznajemy dzieci
  • dajemy dziecku szansę na znalezienie własnej drogi dochodzenia do rozwiązania problemu i czas na samodzielne uporanie się z zadaniem,
  • organizujemy pobudzające ciekawość dziecka kąciki zainteresowań oraz swobodny dostęp do różnorodnych materiałów,
  • doskonalimy swoją osobowość i warsztat pracy, aby inspirować dziecko do samodzielnego kreowania przez nie swojej rzeczywistości.

Nad wszystkim czuwa pani dyrektor - Beata Bandomir
Dzięki jej staraniom przedszkole funkcjonuje sprawnie.
Pani Ania L.- sekretarka - sprawia, że wszystkie dokumenty są w należytym porządku.

Kierownik gospodarczo-administracyjny - pani Ania - dba, aby niczego nam w przedszkolu nie brakowało.

W kuchni pracują - pani Tereska , pani Henia , pani Joasia, pan Mariusz- potrafią stworzyć potrawy zdrowej i smacznej domowej kuchni.

Panowie dozorcy - pan Marek i pan Paweł dbają ,aby w ogrodzie było czysto i kolorowo, a w przedszkolu wszystkie sprzęty były sprawne.